Aktuality

Akce-Poštovní schránka a schránka na noviny za 1Kč

Akce-Poštovní schránka a schránka na noviny za 1Kč Vážení zákazníci máme pro Vás akci pro jaro 2017.Při odběru poštovní schránky nad 500Kč Vám v případě zájmu dodáme navíc schránku na noviny za 1Kč.Tato schránka na noviny od evropského výrobce Mülllner je  v běžné ceně 300Kč.   

19.09.2016 | Více

 

Rok 2014 na schranky-postovni.cz

Děkujeme všem stálým i novým zákazníkům,kteří na našem webu schranky-postovni.cz nakupovali i v roce 2014.Těší nás trvalý zájem a i v tomto roce jsme nabídli několik novinek.Mezi nejprodávanější poštovní  schránky kromě modelů IMOLA,COMO,TERAMO patřily i schránky německých výrobců BURG a Max Knobloch.Posledním dnem pro nákup v naší kamenné prodejně v letošním roce je úterý 23.12.Pro objednávky v e-shopu je to pondělí 22.12.2014.Provoz zahájíme opět v pondělí 5.1.2015.
swiss watches

11.12.2014 | Více

 

Poštovní schránky+dárek

Poštovní schránky+zákaznická karta VAMA to je cesta k odměnám,chcete-li dárkům od nás.Za Vaše odběry u nás Vám přičteme body za které si u nás můžete vyzvednout zajímavé dárky.Zastavte se pro první nákup v naší kamenné prodejně a naši pracovníci Vám na vyžádání obratem zdarma vystaví zákaznickou kartu VAMA,kde se Vám ihned objeví získané body.Celá registrace trvá pouze .................

15.09.2014 | Více

 

DOPRAVA ZDARMA NA POŠTOVNÍ SCHRÁNKY

Akce na poštovní schránky začíná již dnes.Akce probíhá od 27.listopadu (12:00)
do 28.listopadu (12:00) replica orologi rolex.Doprava po republice zdarmaU každého nákupu v hodnotě minimálně
1000Kč máte dopravu zdarma.Nakupujte u členů APEK-ověřené e-shopy


27.11.2012 | Více

 

Poštovní schránky VAMA na nové adrese

Od 22.10.cheap replica watcheshttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=the-replica-zenith-el-primero-sport.html2012 najdete POŠTOVNÍ SCHRÁNKY VAMA na nové adrese Švábky 2 Praha 8.Nové moderní prostory propiaget replica watches naše poštovnícartier replicahttp://replicawatchessale.uk.com/zenith-academy-george-favre-jacot-replica-watches-uk-with-fusee-and-chain-hands-on/cheap fake watchesiwc replica ukHublot Replica Watches Online Outlet, Cheap Replica Watches UK Store, Swiss Replica Watches Sale, Free UK Shipping!! schránky s http://replicawatchessale.uk.com/tag/replica-audemars-piguet-watches-uk/perfektním parkováním před kamennou prodejnou.Nová prodejna je 120metrů od původní /staré/prodejny kde jižhttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=Hublot-Replica-Watches.html naši Luxury Replica Watcheszákazníci měli velké problémy s parkovánímLongines replica.Věříme že Vás naše nová moderní prezentace poštovních schránek s největším výběrem v ČR osloví.20LET na trhu nás...........

16.10.2012 | Více

 

Poštovní schránky VAMA-člen APEK

Internetový obchod Poštovní schránky VAMA je ověřeným internetovým obchodem s 20-ti letou tradicí.Zárukou naší spolehlivosti je i členství v asociaci internetových obchodů - APEK.Členy jsou pouze spolehlivé a ověřené internetové obchody,které procházejí testováním spolehlivosti vůči svým zákazníkům.


26.01.2012 | Více

 

SCHRANKY-POSTOVNI.CZ -21LET NA TRHU

Vážení zákazníci náš e-shop SCHRANKY-POSTOVNI.CZ spol VAMA i kamenná prodejna Vám jsou od 4.1.2012 opět k dispozici.V loňském roce,který byl pro nás velmi úspěšný došlo k dalšímu navýšení prodejů poštovních schránek,včetně sestav schránek do bytových domů.Rok 2012 je pro nás velmi významný protože slavíme 21LET na trhu s poštovními schránkami.Přejeme všem našim zákazníkům úspěšný start v tomto roce.

19.12.2011 | Více

 

Poštovní schránky-akce září doprava zdarma

Při nákupu poštovní schránky v hodnotě min.1500Kč-doprava /poštovné/ zdarma.Tato jedinečná AKCE trvá do 30.9.2012.Tato nabídka platí i na více ks poštovních schránek jejichž celková částka přesáhne 1500Kč.Akce neplatí na hotové sestavy schránek.

16.11.2011 | Více

 

SESTAVY POŠTOVNÍCH SCHRÁNEK

SESTAVY POŠTOVNÍCH SCHRÁNEK Naše společnost dodává již 25 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy.Posledních 12 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří ,a to i s možností hovorových modulů.K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových.Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky.25let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem.

26.10.2011 | Více

 

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav.Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E,kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem.Nabízíme i variantní řešení v nerezu,a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit,že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky.Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely......... 

16.03.2011 | Více

 

Nalezeno článků: 41, zobrazeno: 1-10
[1] [2] [3] [4] [5]

Aktuality

Akce-Poštovní schránka a schránka na noviny za 1Kč

Vážení zákazníci máme pro Vás akci pro jaro 2017.Při odběru poštovní schránky nad 500Kč Vám v případě zájmu dodáme navíc schránku na noviny za 1Kč.Tato schránka na noviny od evropského výrobce Mülllner je  v běžné ceně 300Kč.   
Více

SESTAVY POŠTOVNÍCH SCHRÁNEK

Naše společnost dodává již 25 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy.Posledních 12 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří ,a to i s možností hovorových modulů.K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových.Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky.25let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem.
Více

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav.Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E,kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem.Nabízíme i variantní řešení v nerezu,a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit,že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky.Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely......... 
Více

Poštovní schránky-prevence kriminality

Vloupání do domů v Česku přibývá a jejich objasněnost dosahuje pouhých dvaceti procent. Prostředků, jak se nezvaným návštěvám bránit, je přitom poměrně dost. Jeden z nich představuje i pravidelní vybírání poštovní schránky.Důležité je poštovní schránku pravidelně vybírat.V době nepřítomnosti je tedy nutné zajistit vybíraní poštovní schránky jinou osobou.
Více

Stojan nerezový k poštovní schránce.

Nerezový stojan typ BK k poštovním schránkám je dlouho očekávanou novinkou v našem sortimentu.Jeho uplatnění je především u rodinných domů. Vzhledem k jeho variabilnímu řešení posuvnými držáky jej...........
Více

Poštovní schránky v sestavách

Naše nová kategorie -Poštovní schránky v sestavách -tuto najdete i v našem katalogu.Jsou to především varianty poštovních  schránek s čelní deskou,ale i sestavené naší dílnou.Do sestav je možné montovat všechny poštovní schránky,které mají po obvodu rovné plochy.Nabízíme i dodávky poštovních schránek s rámem, kde je ovšem nutné kalkulaci vždy dodat zvlášť až na základě konkrétního požadavku zákazníka.
Více

POŠTOVNÍ SCHRÁNKY-VAMA

Schránky jedině u VAMA s.r.o.Proč? Akce BEST PRICE-NEJLEPŠÍ CENA na poštovní schránky.Více v podrobnostech.
Více

Poštovní schránky+zvonky a zvonková tabla

Poštovní schránky se zvonky nebo zvonkovými tably a mikrofonem jsou nedílnou součástí mnoha novostaveb.Skladem vedeme některé vybrané zvonky v nerezu.Poštovní schránky již se zakomponovanýmo zvonky jsou většinou otázkou zakázkové výroby,proto.......
Více

POŠTOVNÍ SCHRÁNKY č.1 v ČR

Nabízíme Vám nejširší sortiment poštovních schránek v České republice.
Více

NEREZOVÉ POŠTOVNÍ SCHRÁNKY

Nerezové schránky COMSAFE z Rakouska a BURG z Německa v naší nabídce patří svojí kvalitou ke špičce v naší nabídce.Pokud hledáte luxusní nerezovou poštovní schránku tak náš vyhledávač Vám v katalogu po zaškrtnutí parametru sám vybere schránku podle Vašich představ.
Více

Archiv aktualit

Přihlášení velkoobchodního zákazníka

ID:

Heslo:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace