Domovní zvonek Dover 01UP tlačítko Poštovní schránky - detail produktu

Domovní zvonek Dover 01UP tlačítko

Popis:
Kruhový nerezový domovní zvonek k zašroubování ( otvory pro šrouby 2x3,2 mm ). PRozměr VxŠxH (mm): průměr 80
Barvy: NEREZ
Reproduktor není součástí balení
Pro standardní otvory o průměru 60 mm. Nerezové šrouby přiloženy.

 
Dostupnost:
do 21 dnů
 

 


Sdílet s přáteli na Facebooku

 

Cena včetně DPH: 1 474,00 Kč
Množství:
 

Připojené soubory:  -

 

« Zpět na nabídku poštovních schránek

Aktuality

Inventrura 2019

Vážení zákazníci na našem e-shopu v termínu od 20.12.2019-13hod do 1.1.2020 probíhá pravidelná inventura skladu poštovních schránek. Z toho důvodu Vám objednané schránky v tomto termínu můžeme dodat až po 3.1.2019 . Na případné objednávky jsme schopni reagovat až od 2.1.2020 Dále ve čtvrtek  19.20.2020 je upravena provozní doba pouze do 14 hodin.dffd  Děkujeme všem zákazníkům za přízeň a těšíme se na spolupráci v roce 2020. Tým SCHRANKY-POSTOVNI.CZ
Více

Schránky Max Knobloch TOP kvalita z Německa

Naše společnost již řadu let spolupracuje s výrobcem schránek MAX KNOBLOCH a ověřili jsme si vysokou kvalitu materiálu i zpracování. Pokud tedy požadujete špičkovou kvalitu zde ji najdete. Pokud požadujete sestavu schránek jste na správné adrese.
Více

Německá kvalita BURG-WÄCHTER - AKCE

Na našem webu nabízíme poštovní schránky od německé firmy BURG-WÄCHTER. Jedná se o velice kvalitní produkty za akční ceny. Jde například o tyto produkty:  
Více

Poštovní schránky v roce 2018

    Naše společnost dodává již 26 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy. Posledních 13 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří, a to i s možností hovorových modulů. K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových. Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky. 26 let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem. Nabízíme Vám nejširší sortiment poštovních schránek v ČR.
Více

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav. Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E, kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem. Nabízíme i variantní řešení v nerezu, a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit, že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky. Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely poštovních schránek:
Více

Poštovní schránky - prevence kriminality

Vloupání do domů v Česku přibývá a jejich objasněnost dosahuje pouhých dvaceti procent. Prostředků, jak se nezvaným návštěvám bránit, je přitom poměrně dost. Jeden z nich představuje i pravidelní vybírání poštovní schránky. Důležité je poštovní schránku pravidelně vybírat. V době nepřítomnosti je tedy nutné zajistit vybíraní poštovní schránky jinou osobou.
Více

Poštovní schránky v sestavách

Naše nová kategorie - Poštovní schránky v sestavách - tuto najdete i v našem katalogu. Jsou to především varianty poštovních  schránek s čelní deskou,ale i sestavené naší dílnou. Do sestav je možné montovat všechny poštovní schránky, které mají po obvodu rovné plochy. Nabízíme i dodávky poštovních schránek s rámem, kde je ovšem nutné kalkulaci vždy dodat zvlášť až na základě konkrétního požadavku zákazníka.
Více

Archiv aktualit

 

Přihlášení velkoobchodního zákazníka

ID:

Heslo:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace