Schránky na noviny,vhozy na dopisy - strana 1

Schránky na noviny a vhozy na dopisy - v této kategorii nabízíme především boxy na noviny a propagační materiály.Jedná se o různé tubusy a otevřené schránky.Dále vhozy na dopisy jsou vhodné tam kde zvnějšku není požadavek na poštovní schránku.Nabízíme pouze osvědčené vhozy jak z domácí výroby tak i ze zahraničí,které sami dovážíme do ČR.Pokud je požadavek na schránku z druhé strany tak ani to u nás není problém.Tyto schránky najdete opět v sekci poštovní schránky běžné u kterých je uvedeno zadní vhoz.

Omezit výběr na
Kategorie:
Typ:
Vnější rozměry:
Barvy:
Info:
Poznámky:
Cena vč. DPH do Kč:

Schránka na noviny Burg 3800 nerez

Vnější rozměry:
120x400x120 mm 
 
Barvy:
nerez 
Info:
kvalitní nerezová schránka na noviny a letáky od výrobce z Německa 
Dostupnost:
ihned
 
 

430,-

 
 

Schránka na noviny Burg 4900 PH

Vnější rozměry:
107x360x145 mm 
 
Barvy:
stříbrná,bílá 
Info:
schránka na noviny a letáky z kvalitního plastu,výroba Německo 
Dostupnost:
ihned
 
 

390,-

 
 

Schránka na noviny Burg 5800

Vnější rozměry:
120x400x120 mm 
 
Barvy:
bílá, stříbrná, antracit 
Info:
kvalitní schránka na noviny a letáky od výrobce z Německa  
Dostupnost:
ihned
 
 

290,-

 
 

Schránka na noviny Pescara -antracit

Vnější rozměry:
140x405x80 mm 
 
Barvy:
antracit 
Info:
 
Dostupnost:
do 7 dnů
 
 

350,-

 
 

Schránka na noviny Pescara-bílá

Vnější rozměry:
140x405x80 mm 
 
Barvy:
bílá 
Info:
 
Dostupnost:
do 7 dnů
 
 

350,-

 
 

Schránka na noviny Pescara-stříbrná

Vnější rozměry:
140x405x80 mm 
 
Barvy:
stříbrná 
Info:
 
Dostupnost:
do 7 dnů
 
 

350,-

 
 

Schránka na noviny Pescara-zelená

Vnější rozměry:
140x405x80 mm 
 
Barvy:
zelená 
Info:
 
Dostupnost:
do 7 dnů
 
 

350,-

 
 

Schránka na noviny Sizilia nerez

Vnější rozměry:
140x402x80 mm 
 
Barvy:
nerez 
Info:
 
Dostupnost:
do 7 dnů
 
 

550,-

 
 

Stojanová schránka na balíky Parcel Keeper 1000

Vnější rozměry:
1050x380x230 mm 
 
Barvy:
černá 
Info:
Stojanová schránka na balíky z kvalitní oceli - pozink + vypalovaná barva, odolnost do exteriéru! Cylindrický zámek, 2 klíče. Vhoz na balíky z přední strany, maximální velikost balíku: 155x290x320 (VxŠxH mm). Upevnění skrze spodní stěnu je možné. 
Dostupnost:
do 7 dnů
 
 

4109,-

 
 

Stojanová schránka na balíky Parcel Keeper 350

Vnější rozměry:
350x450x310 mm 
 
Barvy:
černá 
Info:
Stojanová schránka na balíky - pozink + vypalovaná barva, odolnost do exteriéru! Cylindrický zámek, 2 klíče. Vhoz na balíky z přední strany. Upevnění skrze spodní stěnu je možné.  
Dostupnost:
do 7 dnů
 
 

2447,-

 
 

Strana: 1 2 »

řazeno vzestupně řadit sestupně

počet položek na stránku

Aktuality

Akce-Poštovní schránka a schránka na noviny za 1Kč

Vážení zákazníci máme pro Vás akci pro jaro 2017.Při odběru poštovní schránky nad 500Kč Vám v případě zájmu dodáme navíc schránku na noviny za 1Kč.Tato schránka na noviny od evropského výrobce Mülllner je  v běžné ceně 300Kč.   
Více

SESTAVY POŠTOVNÍCH SCHRÁNEK

Naše společnost dodává již 25 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy.Posledních 12 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří ,a to i s možností hovorových modulů.K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových.Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky.25let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem.
Více

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav.Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E,kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem.Nabízíme i variantní řešení v nerezu,a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit,že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky.Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely......... 
Více

Poštovní schránky-prevence kriminality

Vloupání do domů v Česku přibývá a jejich objasněnost dosahuje pouhých dvaceti procent. Prostředků, jak se nezvaným návštěvám bránit, je přitom poměrně dost. Jeden z nich představuje i pravidelní vybírání poštovní schránky.Důležité je poštovní schránku pravidelně vybírat.V době nepřítomnosti je tedy nutné zajistit vybíraní poštovní schránky jinou osobou.
Více

Stojan nerezový k poštovní schránce.

Nerezový stojan typ BK k poštovním schránkám je dlouho očekávanou novinkou v našem sortimentu.Jeho uplatnění je především u rodinných domů. Vzhledem k jeho variabilnímu řešení posuvnými držáky jej...........
Více

Poštovní schránky v sestavách

Naše nová kategorie -Poštovní schránky v sestavách -tuto najdete i v našem katalogu.Jsou to především varianty poštovních  schránek s čelní deskou,ale i sestavené naší dílnou.Do sestav je možné montovat všechny poštovní schránky,které mají po obvodu rovné plochy.Nabízíme i dodávky poštovních schránek s rámem, kde je ovšem nutné kalkulaci vždy dodat zvlášť až na základě konkrétního požadavku zákazníka.
Více

POŠTOVNÍ SCHRÁNKY-VAMA

Schránky jedině u VAMA s.r.o.Proč? Akce BEST PRICE-NEJLEPŠÍ CENA na poštovní schránky.Více v podrobnostech.
Více

Poštovní schránky+zvonky a zvonková tabla

Poštovní schránky se zvonky nebo zvonkovými tably a mikrofonem jsou nedílnou součástí mnoha novostaveb.Skladem vedeme některé vybrané zvonky v nerezu.Poštovní schránky již se zakomponovanýmo zvonky jsou většinou otázkou zakázkové výroby,proto.......
Více

POŠTOVNÍ SCHRÁNKY č.1 v ČR

Nabízíme Vám nejširší sortiment poštovních schránek v České republice.
Více

NEREZOVÉ POŠTOVNÍ SCHRÁNKY

Nerezové schránky COMSAFE z Rakouska a BURG z Německa v naší nabídce patří svojí kvalitou ke špičce v naší nabídce.Pokud hledáte luxusní nerezovou poštovní schránku tak náš vyhledávač Vám v katalogu po zaškrtnutí parametru sám vybere schránku podle Vašich představ.
Více

Archiv aktualit

Přihlášení velkoobchodního zákazníka

ID:

Heslo:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace