Speciální schránky k zazdění - strana 1

Poštovní schránky speciální k zazdění a do dveří - především do sloupků, zdí a dveřních křídel v bytových domech. Na základě konkrétního požadavku zpracujeme cenovou nabídku za velkoobchodní ceny.

Omezit výběr na
Kategorie:
Typ:
Vnější rozměry:
Barvy:
Info:
Poznámky:
Cena vč. DPH do Kč:

Poštovní schránka D 041 elektro nerez do sloupku

Vnější rozměry:
270/370/x350x250/350/ mm 
 
Barvy:
nerez 
Info:
Schránka určená do sloupku nebo zdi.Přední část:vhoz+zvonek+mikrofon.Zadní část:dvířka se zámkem. 
Dostupnost:
do 7 dnů
 
 

4220,-

 
 

Poštovní schránka D-042 nerez do sloupku

Vnější rozměry:
110x300x480 mm 
 
Barvy:
Nerez 
Info:
Oboustranná-vpředu vhoz,vzadu výběr. 
Dostupnost:
do 7 dnů
 
 

2305,-

 
 

Poštovní schránka D41TSEZK - poštovní schránky

Vnější rozměry:
335x300x320 mm 
 
Barvy:
hnědá,bílá,šedá 
Info:
schránka do sloupku/vhoz vpředu-výběr vzadu+tato schránka je i s čelní deskou která není na obrázku 
Dostupnost:
do 14 dnů
 
 

1740,-

 
 

Poštovní schránky-sestavy B1 RT ELMMZ8

Vnější rozměry:
500x610x390 mm 
 
Barvy:
bílá 
Info:
Sestava 8 poštovních schránek. Možnost realizace různého počtu schránek v sestavě. 
Dostupnost:
do 21 dnů
 
 

8620,-

 
 

Strana: 1

řazeno vzestupně řadit sestupně

počet položek na stránku

Aktuality

Německá kvalita BURG-WÄCHTER - AKCE

Na našem webu nabízíme poštovní schránky od německé firmy BURG-WÄCHTER. Jedná se o velice kvalitní produkty za akční ceny. Jde například o tyto produkty:  
Více

Poštovní schránky v roce 2018

    Naše společnost dodává již 26 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy. Posledních 13 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří, a to i s možností hovorových modulů. K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových. Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky. 26 let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem. Nabízíme Vám nejširší sortiment poštovních schránek v ČR.
Více

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav. Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E, kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem. Nabízíme i variantní řešení v nerezu, a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit, že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky. Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely poštovních schránek:
Více

Poštovní schránky - prevence kriminality

Vloupání do domů v Česku přibývá a jejich objasněnost dosahuje pouhých dvaceti procent. Prostředků, jak se nezvaným návštěvám bránit, je přitom poměrně dost. Jeden z nich představuje i pravidelní vybírání poštovní schránky. Důležité je poštovní schránku pravidelně vybírat. V době nepřítomnosti je tedy nutné zajistit vybíraní poštovní schránky jinou osobou.
Více

Poštovní schránky v sestavách

Naše nová kategorie - Poštovní schránky v sestavách - tuto najdete i v našem katalogu. Jsou to především varianty poštovních  schránek s čelní deskou,ale i sestavené naší dílnou. Do sestav je možné montovat všechny poštovní schránky, které mají po obvodu rovné plochy. Nabízíme i dodávky poštovních schránek s rámem, kde je ovšem nutné kalkulaci vždy dodat zvlášť až na základě konkrétního požadavku zákazníka.
Více

Archiv aktualit

 

AKČNÍ NABÍDKA

Schránka Rondello nerez

1050,-

Přihlášení velkoobchodního zákazníka

ID:

Heslo:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace