Poštovní schránky - strana 1

Omezit výběr na
Kategorie:
Typ:
Vnější rozměry:
Cena vč. DPH do Kč:

Vhoz pošta Porta 797 hnědý

Vnější rozměry:
410x100x20 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

878,-

 
 

Poštovní schránka Smart 4832

Vnější rozměry:
270x370x92 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

770,-

 
 

Poštovní schránka Richter Czech BK.31.B

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

470,-

 
 

Poštovní schránka Richter Czech BK.22.B

Vnější rozměry:
385x260x80 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

439,-

 
 

Poštovní schránka Richter BK29.S

Vnější rozměry:
330x240x80 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

430,-

 
 

Poštovní schránka Richter BK28.B

Vnější rozměry:
360x285x80 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

590,-

 
 

Poštovní schránka Modellserie PK-52 | DOPRAVA ZDARMA

Vnější rozměry:
270x368x90 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

690,-

 
 

Poštovní schránka MARTIN ŠEDÁ/NEREZ čelo 300x110x390

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

450,-

 
 

Poštovní schránka MARCEL ŠEDÁ 270x385x110

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

499,-

 
 

Poštovní schránka Kiel luxusní

Vnější rozměry:
380x400x178 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

2900,-

 
 

Strana: 1 2 3 4 5 6 31 »

řadit vzestupně řazeno sestupně

počet položek na stránku

Aktuality

Schránky Max Knobloch TOP kvalita z Německa

Naše společnost již řadu let spolupracuje s výrobcem schránek MAX KNOBLOCH a ověřili jsme si vysokou kvalitu materiálu i zpracování. Pokud tedy požadujete špičkovou kvalitu zde ji najdete. Pokud požadujete sestavu schránek jste na správné adrese.
Více

Německá kvalita BURG-WÄCHTER - AKCE

Na našem webu nabízíme poštovní schránky od německé firmy BURG-WÄCHTER. Jedná se o velice kvalitní produkty za akční ceny. Jde například o tyto produkty:  
Více

Poštovní schránky v roce 2020

    Naše společnost dodává již 28 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy. Posledních 15 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří, a to i s možností hovorových modulů. K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových. Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky. 28 let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem. Nabízíme Vám nejširší sortiment poštovních schránek v ČR.
Více

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav. Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E, kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem. Nabízíme i variantní řešení v nerezu, a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit, že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky. Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely poštovních schránek:
Více

Poštovní schránky - prevence kriminality

Vloupání do domů v Česku přibývá a jejich objasněnost dosahuje pouhých dvaceti procent. Prostředků, jak se nezvaným návštěvám bránit, je přitom poměrně dost. Jeden z nich představuje i pravidelní vybírání poštovní schránky. Důležité je poštovní schránku pravidelně vybírat. V době nepřítomnosti je tedy nutné zajistit vybíraní poštovní schránky jinou osobou.
Více

Poštovní schránky v sestavách

Naše nová kategorie - Poštovní schránky v sestavách - tuto najdete i v našem katalogu. Jsou to především varianty poštovních  schránek s čelní deskou,ale i sestavené naší dílnou. Do sestav je možné montovat všechny poštovní schránky, které mají po obvodu rovné plochy. Nabízíme i dodávky poštovních schránek s rámem, kde je ovšem nutné kalkulaci vždy dodat zvlášť až na základě konkrétního požadavku zákazníka.
Více

Archiv aktualit

 

Přihlášení velkoobchodního zákazníka

ID:

Heslo:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace