Poštovní schránky - TOP 10

Poštovní schránka Burg Point 5861 stříbrná | DOPRAVA ZDARMA

Vnější rozměry:
225x305x75 mm 
 
Popis:
pozinkovaná ocelová schránka vysoce odolná,kvalita z Německa-běžná cena 599KčBarvy:stříbrná

uvedená cena platí pouze do vyprodání zásob
 
Dostupnost:
ihned
 
 

499,-

 
 

Plastová schránka POSTA černá

Vnější rozměry:
250 x 340 x 110 mm 
 
Popis:
Poštovní schránka vyrobená z kvalitního, proti UV odolného plastu- otevírání dveří směrem nahoru
- vhod zhora
- cylindrický zámek, 2 klíče
- otvory pro upevnění na stěnu
- montážní materiál je součástí balení
- velikost poštovních zásilek: max A4


 
Dostupnost:
do 7 dnů
 
 

635,-

 
 

Poštovní schránka Rottner Costa nerez s boxem

Vnější rozměry:
335x305x100 mm 
 
Popis:
Schránka z kvalitní nerezové oceli.Poštovní schránka s boxem vyrobená z kvalitní nerezové oceli, je vybavené cylindrickým zámkem (2 klíče), je vhodná jak do exteriéru tak interiéru. Součástí balení je montážní sada(vruty, hmoždinky).
 
Dostupnost:
ihned
 
 

734,-

 
 

Poštovní schránka Rottner Muro inox

Vnější rozměry:
360x360x100 mm 
 
Popis:
Schránka z kvalitní nerezové oceli.
Objemná poštovní schránka vyrobená z kvalitní nerezové oceli, je vybavené cylindrickým zámkem (2 klíče), je vhodná jak do exteriéru tak interiéru. Poštovní schránka je balena samostatně v kartónové krabici a součástí balení je také montážní sada (vruty, hmoždiny).
 
Dostupnost:
do 14 dnů
 
 

919,-

 
 

Poštovní schránka Max Knobloch Atlanta nerez

Vnější rozměry:
355x515x150 mm 
 
Popis:
Nástěnná objemná luxusní poštovní schránka se zabudovanou rolí pro noviny, kvalitní nerez ocel, vhoz pošty vrchem, výběr pošty zpředu.Barva : nerez
Specifikace: Vnější
Samostatná
Luxusní
 
Dostupnost:
ihned
 
 

5699,-

 
 

Ceny jsou včetně DPH

KOMPLETNÍ SORTIMENT ZDE

Aktuality

Inventura

POZOR !!!  INVENTURA / ZAVŘENO OD 23.12.2020  DO 3.01.2021 !!!!
Více

Schránky Max Knobloch TOP kvalita z Německa

Naše společnost již řadu let spolupracuje s výrobcem schránek MAX KNOBLOCH a ověřili jsme si vysokou kvalitu materiálu i zpracování. Pokud tedy požadujete špičkovou kvalitu zde ji najdete. Pokud požadujete sestavu schránek jste na správné adrese.
Více

Německá kvalita BURG-WÄCHTER - AKCE

Na našem webu nabízíme poštovní schránky od německé firmy BURG-WÄCHTER. Jedná se o velice kvalitní produkty za akční ceny. Jde například o tyto produkty:  
Více

Poštovní schránky v roce 2020

    Naše společnost dodává již 28 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy. Posledních 15 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří, a to i s možností hovorových modulů. K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových. Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky. 28 let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem. Nabízíme Vám nejširší sortiment poštovních schránek v ČR.
Více

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav. Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E, kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem. Nabízíme i variantní řešení v nerezu, a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit, že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky. Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely poštovních schránek:
Více

Poštovní schránky - prevence kriminality

Vloupání do domů v Česku přibývá a jejich objasněnost dosahuje pouhých dvaceti procent. Prostředků, jak se nezvaným návštěvám bránit, je přitom poměrně dost. Jeden z nich představuje i pravidelní vybírání poštovní schránky. Důležité je poštovní schránku pravidelně vybírat. V době nepřítomnosti je tedy nutné zajistit vybíraní poštovní schránky jinou osobou.
Více

Poštovní schránky v sestavách

Naše nová kategorie - Poštovní schránky v sestavách - tuto najdete i v našem katalogu. Jsou to především varianty poštovních  schránek s čelní deskou,ale i sestavené naší dílnou. Do sestav je možné montovat všechny poštovní schránky, které mají po obvodu rovné plochy. Nabízíme i dodávky poštovních schránek s rámem, kde je ovšem nutné kalkulaci vždy dodat zvlášť až na základě konkrétního požadavku zákazníka.
Více

Archiv aktualit

 

Přihlášení velkoobchodního zákazníka

ID:

Heslo: