Poštovní schránky běžné - strana 1

Poštovní schránky běžné - do této hlavní kategorie spadá nejvíce modelů poštovních schránek. Tuto kategorii schránek je dále možné členit v omezení výběru dle požadovaných kritérií. Schránky jsou vyráběny dle typu z pozinkovaného nebo černého plechu. Většinu z nabízených modelů vedeme skladem.

Omezit výběr na
Kategorie:
Typ:
Vnější rozměry:
Cena vč. DPH do Kč:

Poštovní schránka Brabantia B220

Vnější rozměry:
358x352x130 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

690,-

 
 

Poštovní schránka Brabantia B230

Vnější rozměry:
378x381x163 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

690,-

 
 

Poštovní schránka Burg 5877 bílá akce

Vnější rozměry:
362x322x100 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

799,-

 
 

Poštovní schránka Burg 5877 stříbrná akce

Vnější rozměry:
362x322x100 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

899,-

 
 

Poštovní schránka Burg Letter Point 5832 bílá

Vnější rozměry:
270x370x92 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

599,-

 
 

Poštovní schránka Burg London 6867

Vnější rozměry:
377x320x115 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

950,-

 
 

Poštovní schránka Burg Modena 857 bílá | DOPRAVA ZDARMA

Vnější rozměry:
360x335x127 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1090,-

 
 

Poštovní schránka Burg Nordland bílá

Vnější rozměry:
380x425x115 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1090,-

 
 

Poštovní schránka Burg Point 5861 bílá | DOPRAVA ZDARMA

Vnější rozměry:
225x305x75 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

499,-

 
 

Poštovní schránka Burg Point 5861 stříbrná | DOPRAVA ZDARMA

Vnější rozměry:
225x305x75 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

499,-

 
 

Strana: 1 2 3 4 5 6 20 »

řazeno vzestupně řadit sestupně

počet položek na stránku

Aktuality

Schránky Max Knobloch TOP kvalita z Německa

Naše společnost již řadu let spolupracuje s výrobcem schránek MAX KNOBLOCH a ověřili jsme si vysokou kvalitu materiálu i zpracování. Pokud tedy požadujete špičkovou kvalitu zde ji najdete. Pokud požadujete sestavu schránek jste na správné adrese.
Více

Německá kvalita BURG-WÄCHTER - AKCE

Na našem webu nabízíme poštovní schránky od německé firmy BURG-WÄCHTER. Jedná se o velice kvalitní produkty za akční ceny. Jde například o tyto produkty:  
Více

Poštovní schránky v roce 2020

    Naše společnost dodává již 28 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy. Posledních 15 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří, a to i s možností hovorových modulů. K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových. Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky. 28 let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem. Nabízíme Vám nejširší sortiment poštovních schránek v ČR.
Více

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav. Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E, kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem. Nabízíme i variantní řešení v nerezu, a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit, že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky. Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely poštovních schránek:
Více

Poštovní schránky - prevence kriminality

Vloupání do domů v Česku přibývá a jejich objasněnost dosahuje pouhých dvaceti procent. Prostředků, jak se nezvaným návštěvám bránit, je přitom poměrně dost. Jeden z nich představuje i pravidelní vybírání poštovní schránky. Důležité je poštovní schránku pravidelně vybírat. V době nepřítomnosti je tedy nutné zajistit vybíraní poštovní schránky jinou osobou.
Více

Poštovní schránky v sestavách

Naše nová kategorie - Poštovní schránky v sestavách - tuto najdete i v našem katalogu. Jsou to především varianty poštovních  schránek s čelní deskou,ale i sestavené naší dílnou. Do sestav je možné montovat všechny poštovní schránky, které mají po obvodu rovné plochy. Nabízíme i dodávky poštovních schránek s rámem, kde je ovšem nutné kalkulaci vždy dodat zvlášť až na základě konkrétního požadavku zákazníka.
Více

Archiv aktualit

 

Přihlášení velkoobchodního zákazníka

ID:

Heslo:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace