Poštovní schránky luxusní - strana 1

Poštovní schránky luxusní - Luxusní designové poštovní schránky pro nejnáročnější uživatele s dlouhotrvající životností. U vybraných modelů je i možnost dodávky schránek v sestavách pro bytové a firemní objekty.

Omezit výběr na
Kategorie:
Typ:
Vnější rozměry:
Cena vč. DPH do Kč:

Poštovní schránka BURG Futura Olymp stříbrná akce | DOPRAVA ZDARMA

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1529,-

 
 

Poštovní schránka Brabantia B400 Marrakesh akce

Vnější rozměry:
365x492x180 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

2990,-

 
 

Poštovní schránka Brabantia B700 akce

Vnější rozměry:
435x377x203 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1900,-

 
 

Poštovní schránka Burg Futura 926- s osvětlením bílá

Vnější rozměry:
389x340x188 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1090,-

 
 

Poštovní schránka Burg Impression Post 898 akce | DOPRAVA ZDARMA

Vnější rozměry:
391x420x150 mm mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1989,-

 
 

Poštovní schránka Burg Opera 3755 nerez luxusní

Vnější rozměry:
370x594x155 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

3900,-

 
 

Poštovní schránka Burg Oxford 6877

Vnější rozměry:
362x322x100 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

890,-

 
 

Poštovní schránka Burg Quadra 3745 nerez luxusní

Vnější rozměry:
475x497x145 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

3900,-

 
 

Poštovní schránka BTV Gondola inox nerez

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1684,-

 
 

Poštovní schránka BTV Lisboa inox nerez horizontální

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1389,-

 
 

Strana: 1 2 3 4 5 »

řazeno vzestupně řadit sestupně

počet položek na stránku

Aktuality

Schránky Max Knobloch TOP kvalita z Německa

Naše společnost již řadu let spolupracuje s výrobcem schránek MAX KNOBLOCH a ověřili jsme si vysokou kvalitu materiálu i zpracování. Pokud tedy požadujete špičkovou kvalitu zde ji najdete. Pokud požadujete sestavu schránek jste na správné adrese.
Více

Německá kvalita BURG-WÄCHTER - AKCE

Na našem webu nabízíme poštovní schránky od německé firmy BURG-WÄCHTER. Jedná se o velice kvalitní produkty za akční ceny. Jde například o tyto produkty:  
Více

Poštovní schránky v roce 2020

    Naše společnost dodává již 28 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy. Posledních 15 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří, a to i s možností hovorových modulů. K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových. Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky. 28 let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem. Nabízíme Vám nejširší sortiment poštovních schránek v ČR.
Více

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav. Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E, kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem. Nabízíme i variantní řešení v nerezu, a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit, že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky. Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely poštovních schránek:
Více

Poštovní schránky - prevence kriminality

Vloupání do domů v Česku přibývá a jejich objasněnost dosahuje pouhých dvaceti procent. Prostředků, jak se nezvaným návštěvám bránit, je přitom poměrně dost. Jeden z nich představuje i pravidelní vybírání poštovní schránky. Důležité je poštovní schránku pravidelně vybírat. V době nepřítomnosti je tedy nutné zajistit vybíraní poštovní schránky jinou osobou.
Více

Poštovní schránky v sestavách

Naše nová kategorie - Poštovní schránky v sestavách - tuto najdete i v našem katalogu. Jsou to především varianty poštovních  schránek s čelní deskou,ale i sestavené naší dílnou. Do sestav je možné montovat všechny poštovní schránky, které mají po obvodu rovné plochy. Nabízíme i dodávky poštovních schránek s rámem, kde je ovšem nutné kalkulaci vždy dodat zvlášť až na základě konkrétního požadavku zákazníka.
Více

Archiv aktualit

 

Přihlášení velkoobchodního zákazníka

ID:

Heslo:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace