Schránky na noviny a dopisy - strana 1

Schránky na noviny a vhozy na dopisy - v této kategorii nabízíme především boxy na noviny a propagační materiály. Jedná se o různé tubusy a otevřené schránky. Dále vhozy na dopisy jsou vhodné tam kde zvnějšku není požadavek na poštovní schránku. Nabízíme pouze osvědčené vhozy jak z domácí výroby tak i ze zahraničí, které sami dovážíme do ČR. Pokud je požadavek na schránku z druhé strany tak ani to u nás není problém. Tyto schránky najdete opět v sekci poštovní schránky běžné u kterých je uvedeno zadní vhoz.

Omezit výběr na
Kategorie:
Typ:
Vnější rozměry:
Cena vč. DPH do Kč:

Vhoz pošta Porta 797 hnědý

Vnější rozměry:
410x100x20 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

878,-

 
 

Vhoz velký CU

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

249,-

 
 

Poštovní schránka Richter Czech BK.931.G.AM

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1152,-

 
 

Poštovní schránka Richter Czech BK.932.G.AM

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1149,-

 
 

Poštovní schránka Richter Czech BK.203.HM

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

935,-

 
 

Poštovní schránka Richter Czech BK.57.B

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

759,-

 
 

Poštovní schránka Richter Czech BK.932.AG.AM

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1149,-

 
 

Poštovní schránka Richter Czech BK.57.Z.H

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

759,-

 
 

Rostex Vhoz na dopisy hranatý

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

201,-

 
 

Rostex Vhoz na dopisy oblý

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

472,-

 
 

Strana: 1 2 3 »

řazeno vzestupně řadit sestupně

počet položek na stránku

Aktuality

Inventura

POZOR !!!  INVENTURA / ZAVŘENO OD 23.12.2020  DO 3.01.2021 !!!!
Více

Schránky Max Knobloch TOP kvalita z Německa

Naše společnost již řadu let spolupracuje s výrobcem schránek MAX KNOBLOCH a ověřili jsme si vysokou kvalitu materiálu i zpracování. Pokud tedy požadujete špičkovou kvalitu zde ji najdete. Pokud požadujete sestavu schránek jste na správné adrese.
Více

Německá kvalita BURG-WÄCHTER - AKCE

Na našem webu nabízíme poštovní schránky od německé firmy BURG-WÄCHTER. Jedná se o velice kvalitní produkty za akční ceny. Jde například o tyto produkty:  
Více

Poštovní schránky v roce 2020

    Naše společnost dodává již 28 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy. Posledních 15 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří, a to i s možností hovorových modulů. K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových. Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky. 28 let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem. Nabízíme Vám nejširší sortiment poštovních schránek v ČR.
Více

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav. Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E, kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem. Nabízíme i variantní řešení v nerezu, a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit, že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky. Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely poštovních schránek:
Více

Poštovní schránky - prevence kriminality

Vloupání do domů v Česku přibývá a jejich objasněnost dosahuje pouhých dvaceti procent. Prostředků, jak se nezvaným návštěvám bránit, je přitom poměrně dost. Jeden z nich představuje i pravidelní vybírání poštovní schránky. Důležité je poštovní schránku pravidelně vybírat. V době nepřítomnosti je tedy nutné zajistit vybíraní poštovní schránky jinou osobou.
Více

Poštovní schránky v sestavách

Naše nová kategorie - Poštovní schránky v sestavách - tuto najdete i v našem katalogu. Jsou to především varianty poštovních  schránek s čelní deskou,ale i sestavené naší dílnou. Do sestav je možné montovat všechny poštovní schránky, které mají po obvodu rovné plochy. Nabízíme i dodávky poštovních schránek s rámem, kde je ovšem nutné kalkulaci vždy dodat zvlášť až na základě konkrétního požadavku zákazníka.
Více

Archiv aktualit

 

Přihlášení velkoobchodního zákazníka

ID:

Heslo:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace