Zvonky, jmenovky, náhradní díly - strana 1

Zvonky,jmenovky a náhradní díly k poštovním schránkám - náhradní zámky ke schránkám, náhradní plastové jmenovky, náhradní dvířka. Servis musí fungovat. Zde nabízíme i služby naší zámečnické dílny v případě požadavku na opravu, otevření poštovních schránek.

Omezit výběr na
Kategorie:
Typ:
Vnější rozměry:
Cena vč. DPH do Kč:

Ferro Star-čístící prostředek na schránky

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

149,-

 
 

Color Star-čístící prostředek na schránky

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

149,-

 
 

Cylindrický zámek Burg Wächter k poštovní schránce ZBK 71 SB

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

199,-

 
 

Cylindrický zámek pro poštovní schránku Burg Wächter BK 92 M SB

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

320,-

 
 

Domovní zvonek Chester - zvonkové tlačítko

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

1474,-

 
 

Jmenovka oblá Cr - jmenovky na dveře

Vnější rozměry:
125x42x7 mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

170,-

 
 

Jmenovky na schránky Burg Wächter

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

49,-

 
 
 

Válcový zámek pro poštovní schránku Burg Wächter BK 92 Point SB

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

199,-

 
 

Zámek k poštovním schránkám Comsafe

Vnější rozměry:
mm 
 
Dostupnost:
ihned
 
 

199,-

 
 

Strana: 1 2 »

řazeno vzestupně řadit sestupně

počet položek na stránku

Aktuality

Schránky Max Knobloch TOP kvalita z Německa

Naše společnost již řadu let spolupracuje s výrobcem schránek MAX KNOBLOCH a ověřili jsme si vysokou kvalitu materiálu i zpracování. Pokud tedy požadujete špičkovou kvalitu zde ji najdete. Pokud požadujete sestavu schránek jste na správné adrese.
Více

Německá kvalita BURG-WÄCHTER - AKCE

Na našem webu nabízíme poštovní schránky od německé firmy BURG-WÄCHTER. Jedná se o velice kvalitní produkty za akční ceny. Jde například o tyto produkty:  
Více

Poštovní schránky v roce 2020

    Naše společnost dodává již 28 let sestavy poštovních schránek pro bytové domy. Posledních 15 let  provádíme i zakázkovou výrobu celých panelů schránek zakomponovaných v rámech pro stavební společnosti a výrobce dveří, a to i s možností hovorových modulů. K běžným sestavám panelákových schránek nabízíme i výrobu rámů  lakovaných nebo  i  nerezových. Pro bytové domy máme i speciální velmi výhodné nabídky. 28 let na trhu jsou zárukou kvality práce našich zámečníků s dlouhotrvajícím servisem. Nabízíme Vám nejširší sortiment poštovních schránek v ČR.
Více

TOP poštovní schránky v ČR

Nejprodávanější poštovní schránky jsou modely pro bytové domy určené k montáži do sestav. Mezi nimi je TOP poštovní schránka model IMOLA-E, kterou nabízíme ve 3 barevných odstínech.Tato poštovní schránka je svojí cenou naprostým trhákem. Nabízíme i variantní řešení v nerezu, a to poštovní schránku Imola nerez paneláková. Je důležité zmínit, že tato schránka má vysokou konstrukční stabilitu a je proto nejoblíbenějším modelem schránky. Mezi další poštovní schránky určené do sestav jsou to především modely poštovních schránek:
Více

Poštovní schránky - prevence kriminality

Vloupání do domů v Česku přibývá a jejich objasněnost dosahuje pouhých dvaceti procent. Prostředků, jak se nezvaným návštěvám bránit, je přitom poměrně dost. Jeden z nich představuje i pravidelní vybírání poštovní schránky. Důležité je poštovní schránku pravidelně vybírat. V době nepřítomnosti je tedy nutné zajistit vybíraní poštovní schránky jinou osobou.
Více

Poštovní schránky v sestavách

Naše nová kategorie - Poštovní schránky v sestavách - tuto najdete i v našem katalogu. Jsou to především varianty poštovních  schránek s čelní deskou,ale i sestavené naší dílnou. Do sestav je možné montovat všechny poštovní schránky, které mají po obvodu rovné plochy. Nabízíme i dodávky poštovních schránek s rámem, kde je ovšem nutné kalkulaci vždy dodat zvlášť až na základě konkrétního požadavku zákazníka.
Více

Archiv aktualit

 

Přihlášení velkoobchodního zákazníka

ID:

Heslo:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace